Het Rijk van Nijmegen biedt tal van bijzondere kunstobjecten aan het water. Die vertellen over periodes van overstromingen, over gebeurtenissen in de oorlog maar ook over het gevoel dat de mens met de rivieren heeft.
Het Rijk van Nijmegen biedt tal van bijzondere kunstobjecten aan het water. Objecten die de relatie van de mens met het water verbeelden.
Die vertellen over periodes van overstromingen, over gebeurtenissen in de oorlog maar ook over het gevoel dat de mens met de rivieren heeft. Deze route loopt vanuit Nijmegen door het stroomgebied van de Waal naar Millingen en vice versa. Het kunstenaarsduo Huub en Adelheid Kortekaas uit Beuningen is de digitale gids op de routes. Van ‘Kunstgeheimen aan het water’ is een route-bundel uitgebracht die te downloaden is op de Routabel app van Abellife.
Wil je de route onderweg korter maken of juist verlengen? Bij elk knooppunt vind je een kaart met knooppunten waarmee je eenvoudig zelf je route kunt aanpassen. Deze route is ook te vinden in het Fietsrouteboekje 2020, bezoek één van de VVV locaties om een gedrukt exemplaar van het routeboekje te ontvangen!